XXV. Jubileumi (kicsit más) Nemzetközi Szenior Úszóverseny

Szentes, 2020.06.13.

66 2/3m női hátúszás

I. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Novák Krisztina1993Suncity Triathlon Team53.44
2.Bere Katalin 1995HÓD-Triatlon és Öttusa SE53.65
3.Deákné Erdei Lívia1992Berettyó Cápák SE54.53

II. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Bakony-Sallai Ágnes1989- Nem vagyok egyesületnek tagja -48.71

III. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Kalotai Zsuzsanna1982Kiskun VSSE1:14.75

IV. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Bányai Tímea1976Berettyó Cápák SE1:30.95

V. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Gergelyfi Marietta1975Budapesti Delfinek Szenior Úszó Egyesület Budapest53.09

VI. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Csikány Csilla1968Törökbálint53.13
2.Fehér Edit1968Dr. Regele Károly Szenior Úszó Klub, Gyula1:02.67
3.Veres Gyöngyi1966Berettyó Cápák SE1:33.37

VII. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Gazda Zsuzsa1964Debreceni Szenior Úszó Klub1:47.59

VIII. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Virágos Éva1957Szentesi Delfin ESC1:03.15
2.Axt Éva1956Pécsi Vörös Meteor Sportkör1:34.11
3.Bartos Magdolna1957TVSE Tatabányai Vízmű Sport Egyesület1:37.09
4.Palásti Anna1960Csongrádi Senior Úszó és SZSE1:53.85

IX. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Baranyi Judit1954Törökbálint1:04.95
2.Palásti Katalin1952Szentesi Delfin ESC1:14.04
3.Demeterné Zsuzsa1952Szentesi Delfin ESC1:20.80
4.Nagy Ida1954- Nem vagyok egyesületnek tagja -2:14.17
5.Juhász Ágnes1951TVSE Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2:17.97

X. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Szerdahelyi Mária1950Törökbálint1:15.58
2.Németh Éva1949Békéscsabai Senior2:15.79

XI. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Baranyi Mária1945Törökbálint1:18.98
2.Angyalföldi Éva1944Törökbálint1:21.44
3.Répási Ildikó1944Törökbálint1:45.67
4.Liptai Józsefné1942Budapest Honvéd SE1:48.73
5.Csepeli Pálma1944Dr. Regele Károly Szenior Úszó Klub, Gyula1:55.15
6.Ferke Gáborné1941Szentesi Delfin ESC4:07.81

XII. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Lukácsy Katalin1940Szentesi Delfin ESC2:12.20

0. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Pintye Adrienn2000Berettyó Cápák SE49.00

Vissza