VI. Évindító Nemzetközi Szenior Összetett Sprint Úszóverseny és
Országos Bajnokság az 1500 méteres gyorsúszásban

Szentes, 2021.10.16. szombat

50m női mellúszás

I. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Biár Nelli1995Szentesi Delfin ESC43.20
2.Talmácsi Krisztina1992Szentesi Delfin ESC43.80
3.Szabó Edina1996HÓD-Triatlon és Öttusa SE48.33

II. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.László-Zsurzs Henrietta1991Tótkomlósi Rozmár Szenior Úszó Klub Egyesület42.95

III. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Háden-Felföldi Viktória1985Megathlon SE41.07
2.Nagy Zsuzsanna1984Érdi Vizisport43.35
3.Nagy Zsófia1982Érdi Vizisport44.60
4.Ádám Tímea Barbara 1985- Nem vagyok egyesületnek tagja -46.83
5.Gidai Andrea1982Százhalombattai VUK SE59.17

IV. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Nagy Enikő1979NICS-HSÚVC37.80
2.Ficze Gabriella1981Törökbálint39.28
3.Rozgonyi Eszter1980Szentesi Delfin ESC42.55
4.Bogár Judit1978HÓD-Triatlon és Öttusa SE47.00
5.Seres Szilvia1977HÓD-Triatlon és Öttusa SE51.06
6.Berezvai Gyöngyi1977Szentesi Delfin ESC53.29
7.Királyné Csirke Eszter1980Pécsi Vörös Meteor Sportkör54.13

V. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Dr. Venczel Kincső1974Szentesi Delfin ESC40.39
2.Simon Ildikó1974Törökbálint42.53
3.Majorfalvi Éva1974Törökbálint44.22
4.Kulcsár Zita1975Százhalombattai VUK SE46.71
5.Rajki Józsefné1975Tótkomlósi Rozmár Szenior Úszó Klub Egyesület59.48

VI. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Csikány Csilla1968Törökbálint40.10
2.Szilasi Monica1971Resita 0743.91
3.Várady Judit1967Törökbálint1:03.87

VII. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Vargáné Dezső Mária1962HÓD-Triatlon és Öttusa SE1:13.85

VIII. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Olasz Sándorné Kis Éva1961HÓD-Triatlon és Öttusa SE56.88
2.Botfalvai Ágnes1958Budapesti Delfinek Szenior 57.07
3.Palásti Anna1960Csongrádi Senior Úszó és SZSE1:23.13

IX. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Palásti Katalin1952Szentesi Delfin ESC50.92
2.Lekrinszki Éva1956Csongrádi Senior Úszó és SZSE54.12
3.Cseri Piroska1954Debreceni Szenior Úszó Klub55.66
4.Demkóné Balla Sarolta1953Debreceni Szenior Úszó Klub56.35
5.Sallai Katalin1952Békéscsabai Senior1:19.18

X. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Gombkötőné Tóth Ilona1950Debreceni Szenior Úszó Klub50.47
2.Szijjártó-Szabó Csilla Zsuzsanna1950- Nem vagyok egyesületnek tagja -1:16.83

XI. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Miklós Éva1946Békéscsabai Senior1:06.00
2.Gellérné dr. Vajdovich Ilona1943Egri Senior Úszó-Klub1:10.89
3.Csenki Klára1946Kiskun-vizi és Szabadidő SE Kiskunfélegyháza2:27.63

XII. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Kanászné Licsicsányi Rózsa 1940Szentesi Delfin ESC2:08.34
2.Ferke Gáborné1941Szentesi Delfin ESC2:31.37

Vissza